محل تبلیغات شما
چرم 
اصل را به چه شکل تشخیص دهیم؟ تشخیص چرم ارگانیک از چرم تصنعی و صنعتی در برخی موارد دوچندان دشوار است . 

چرم ارگانیک فراوان گرانتر از چرم تصنعی است . 
در مورد بعضا از تولیدات چرمی در حالتی که امکانش وجود داشته باشد، به قسمتهای برش خورده آنها نگاه کنید . در صورتی‌که در آن بخشها، نشانه‌ای از حالت پلاستیکی مشاهده کردید چرم ارگانیک نمی باشد . 

کیف نه

چرم را لمس نمائید . 
چرم ارگانیک زیاد نرم و منعطف هست . 
چرم را عطر کنید . 
چرم طبیعی بوی معین و مختص داراست که هرگز نمی‌توان از آن کپی‌برداری کرد . ضمن این‌که چرم مصنوعی بوی مواد پلاستیکی را می دهد . 
به بافت چرم نگاه نمایید در‌صورتی‌که گره‌ها، مشکل و فرجهای آن طبق الگویی قابل شناسایی باشد، چرم تصنعی و مصنوعی است . 
حریق زدن چرم هم در مواقع حتمی می تواند اصالت آن را معلوم نماید . چرم تصنعی به هنگام سوختن بوی مواد پلاستیکی داده و به سرعت توده می شود ولی چرم طبیعی تنها بو می دهد و دوده ایجاد می نماید ولی دیر می سوزد . 
Natural-Leather-ck 
چرا 
از چرم استعمال کنیم؟ سپس از سنگ وچوب، چرم را می توان به عموان کهن ترین همدم آدم برشمرد .از زمان های بسیار به دور چرم به عنوان پوششی برای بشر های نخستین بوده و نیز هم اکنون هم است .هر یک‌سری به علت سهولت در تهیه پارچه وقیمت آخرین ارزان تر نسبت به چرم هم حال پارچه هشتاد در صد بازار را از آن خویش کرده البته چرم همچنان از محبوبیت بالایی در میان اکثری از جوامع جهانی برخوردار است . 

البته 
سوال کلیدی این است که چرا حقیقتا باید از چرم استعمال کرد؟ 
اولا چرم جزو الیاف به طور کامل ارگانیک می باشد . 

همین طور که شما با پوست خود تعرق می فرمائید حیوان ها نیز تعرق می نمایند پس می توانایی نتیجه گرفت چرم تهویه مضاعف خیر دارااست به خصوص در کفش و همین طور سبب ساز جذب تعرق می شود . 

چرم را در ضخامت های مختلفی و برای کاربردهای متفاوت می توانید به کارگیری فرمایید .شما می توانید یک کیف پول بسیار قابل انعطاف بزی داشته باشید یا این که یک کیف پول گاوی سفت و محکم .هرچند 
که چرم گاو را 
می 
بضاعت و توان مانند بزی نازک و نرم کرد 
در ضمن چرم جزو کالاهای لاکچری وباارزش استعمال می شود که شما می توانید ست های مختلفی را برای خویش تنظیم نمایید . 

چرم استحکام فوق العاده بالایی دارااست به طوری که با چرم می بضاعت و توان ماشین را بکسور کرد . 

چرم در برابر حرارت مستقیم حریق مقاوم است وآتش نمی گیرد . 

چرم عمر فراوان طولانی داراست به طوری که یک کیف چرم را می بضاعت برای یک‌سری سال استفاده کرد . 

همین طور با این که من خویش هیچ گاه به این جور مسئله ها یقین نداشتم ولی با دقت به کلام های دور و بری ها کیف چرم می تواند برای آدم اعتبار داشته باشد . 

اما توده ای وزن و ارزش فراوان چرم را یک بحران یا این که بهتر بیان کنم اختلال والا می دانند که من هم آن را رد نمی کنم .البته در قبال استحکام و طول عمر واعتبار وجذابیتی که چرم به شما می دهد، این ها اختلال حادی محسوب نمی شوند . 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها